Lennudeestist.ee on sait võrdleb lennupiletite hindasid iga päev ja avaldab neist parimad. Püüame avastada eksootilisi sihtkohtasid kaugelt ning tuttavamaid sihtkohtasid lähedalt siis kui hinnad on madalal.
Postitustesse on kootud odavaimad päevad reisida, aga ka natuke kallimad päevad näiteks nädalalõppudel ja puhkepäevadel.

Saidil ei otseselt pileteid müüda, vaid võite soetada need endale klikkides pakkumise all olevaid kuupäevasid. Niimoodi pääsete meie partnerite kodulehele (näiteks Momondo või Skyscanner), kust saate piletid osta.

Sait toimib Affliliate põhimõttega. Mis tähendab et kui ostate piletid lingi kaudu, lennufirma maksab meile väikese komisjonitasu. Teile muidugi pileti hind püsib samana.
(Tulevikus sellest osa läheb heategevusse).

Veebisaiti kasutamine on 100% turvaline, sest meil ole mingisugust pääsu teie isiklikele andmetele. Kõik maksutehingud ja info loovutus toimub alles lennufirma või reisibüroo veebisaidil.

Kui teil tuleb küsimusi või parendusettepanekuid, võite olla ühenduses Facebooki või Instagrami kaudu, või saata meili aadressil info@lennudeestist.ee

Loodame et leiate siit inspiratsiooni oma järgmisele reisile.