COVID-19 Help App aitab teil teada saada, kas teie lennud Eestist toimuvad ja kas saate taotleda raha tagastamist või hüvitist.

Rakendust saate kasutada ka tulevaste reiside planeerimiseks. Saate vastuse kohe ja ettepaneku, mida peaksite tegema. Täitke lihtsalt allolev küsimustik. Meie teave põhineb NOTAM-i ja lennufirmade teadaannetel. Meie teenuse kasutamine on 100% tasuta.

COVID-19 pandeemia muudab maailma iga tunniga, mistõttu ei saa me võtta vastutust tulemuste eest, mida meie rakendus teile pakub. Proovime oma andmebaasi värskendada nii tihti kui võimalik, et anda teile võimalikult täpsed vastused.

 

Rakenduse kasutamine:

1. Sisestage lennu sihtpunkt (ja võimalik ümberistumis riik

2. Sisestage väljumise (ja tagaasituleku) kuupäev

3. Sisestage lennufirma

* Lennufirmad – lendu võib korraldada mõni muu lennufirma, kui see kust te lennud ostsite. Uurige järgi, milline lennufirma teie lendu opereerib


* Päevad – Sisestage ainult sama broneeringuga ostetud lennud. Näiteks kui olete ostnud mineku ja tagasituleku piletid eraldi broneeringuga, ei mõjuta need tühistamise korral üksteist.

 

Lennu kompenseerimise määrus
Juhul, kui lähte- ja sihtriigid lubavad turistide liikumist ning kui lennufirma tühistas lennu ja teatas vähem kui kaks nädalat varem lennu tühistamisest, võite taotleda hüvitist ka vastavalt EL lennukompensatsiooni määrusele 261/2004.

Sellelt lingilt leiate kirja, mille võite saata lennufirmale hüvitist nõudes.

 

Mis tavaliselt toimub
Paljud lennufirmad pakuvad teie kasutamata piletitele mitmesuguseid võimalusi: ajakava muutmine, avatud pileti hinna tagastamine. Kui ostsite piletid Veebireisibüroost, peate tagasimakse saamiseks nendega ühendust võtma.

 

Võta meiega ühendust
Kui teil on tagasiside, küsimusi, või parendusettepanekud. Klikike siia et saata meile kiri.

 

Lingid veebireisibüroode klienditeenindusse
eDreams
Kiwi.com
Lol.Travel
Mytrip
Opodo
Sky.Tours
Travellink
Trip.com
Tripair